KÜRTÜN DEVLET HASTAHANESİ YOLUNDA PARK VE SOSYAL ALANLAR ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

 Kürtün Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Kürtün İlçe Devlet Hastanesi yolunda yürütülen park ve sosyal alanlar  yapım çalışmaları tamamlandı. Yapılan bu çalışmalarla birlikte vatandaşların çocuk parkı, oturma alanları isteğini çözüme kavuşturulduğunu belirten Kürtün Belediye Başkanı Şen, “ İlçemiz devlet hastanesi yolunda Fen işleri müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan  çocuk parkı ve sosyal alanlar çalışmalarımızı tamamladık.” dedi. 

         Kürtün Devlet Hastanesi yoluna yapılan parkta incelemelerde bulunan Başkan Şen “Hemşerilerimizin hak ettikleri güzelliklere kavuşmaları adına gayretimiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın fiziki yatırımların yanı sıra parka, spora olan ihtiyacını da göz önünde bulundurarak hizmet üretmek için çalışıyoruz. İlçe hastanesi yoluna kazandırmış olduğumuz park çocuklarımızın sağlıklı ve güven içerisinde oynayabileceği, eğlenebileceği, gençlerimizin spor aktivitelerini rahatça yerine getirebileceği farklı yaş gruplarındaki vatandaşımızın huzur içinde dinlenebileceği bir park oldu.” cümlelerini kullandı.      

      Vatandaşların vakit geçirebileceği çocuk parkı, kamelya, çalışması yaparak Kürtün’e nefes aldıran Kürtün Belediyesinin, daha güzel ve yaşanılabilir bir ilçe olması için çalışmalarını sürdürüldüğünü söyleyen Başkan Şen, “Hazırladığımız plan ve program ile mahallelerde ihtiyaç durumuna göre kaldırım, asfalt, parke ve beton yol çalışmalarımız hızla devam etmektedir. ” ifadelerini kullandı. Kürtünlülerin nefes alacakları yeni cazibe merkezleri oluşturacaklarını söyleyen Başkan Şen, İlçe hastanesi yolunda yapılan parkın çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından vatandaşların hizmetine sunulacağını belirterek sözlerini sonlandırdı.